כיצד לתקן דלת זכוכית מבלי לקרוא מנעולן

דלת זכוכית

אתה רוצה לדעת איך לתקן דלת זכוכית? במאמר זה אכסה כמה צעדים פשוטים שיעזרו לך בהפיכת העבודה לקלה יותר. אם אתה חדש בבית לתקן אז זה אולי נראה כמו הרבה עבודה, אבל זה לא. ישנם אנשים רבים שעברו את אותו תהליך ותוקנו מאות דלתות.

נקודות חשובות לתיקון דלתות זכוכית

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כאשר רוצה לדעת איך לתקן את הדלת היא לוודא שזה לא נעול מבחוץ. זה בדרך כלל המקום שבו רוב הבעיות עם דלתות זכוכית לקרות. אם אתה יכול לראות את המנעול מגיע רופף אז יש לך כמה אפשרויות. אתה יכול לנסות לחטט המנעול רופף מבפנים או שאתה יכול להשתמש במברג כדי למשוך אותו מהמסלול. אם המנעול כבר רופף אז האפשרות היחידה היא לקרוא למנעולן לצאת ולתקן את הדלת בשבילך.

הצעד השני לענות על השאלה "איך לתקן דלת זכוכית ללא מנעולן" הוא להבין איפה הבעיה. סביר להניח שתרצה לעבור על כל הבית שלך כדי לוודא שאין נקודות תורפה שמנעולן יכול לגשת אליהן בקלות. דוגמה אחת היא עם דלת פטיו. דלת זו נותרת לעתים קרובות פתוחה כל היום מכיוון שהיא נמצאת בסמוך לאזור הבריכה. אם יש לך נקודת תורפה כאן אז אתה עלול להיות בצרות אם אתה צריך מנעולן לעבוד על זה.

הצעד השלישי לענות על השאלה "איך לתקן דלת זכוכית ללא מנעולן" הוא לקבוע מדוע אתה צריך לקבל מנעולן מלכתחילה. לפעמים אנחנו צריכים עזרה כדי לפתוח את הדלת כי היא תקועה או שהיא לא נפתחת בכלל. אם זהו מופע נפוץ אז סביר להניח שאתה יכול לקבל את זה קבוע בעצמך. אם אתה מתקשה לפתוח או לסגור את הדלת שלך אז אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות הוא ליצור קשר עם מנעולן מקומי. אתה יכול לבקש מהם לצאת ולהסתכל על הדלת שלך כדי לראות מה הבעיה כדי שיוכלו לעזור לך לתקן את זה.

דלת זכוכית

מה חשוב לדעת כאשר מזמינים בעל מקצוע

סיבה נוספת ייתכן שיהיה עליך להתקשר מנעולן היא אם הדלת שלך. נסגרת אבל אז נפתח שוב. זה יכול להיגרם על ידי מנעול לא מתאים או שזה יכול להיות שהדלת עצמה שבורה. במקרה זה אתה כנראה צריך מנעול חדש. מנעולן יכול גם לאבחן את הבעיה ולתת לך הערכת מחיר על החלפת הדלת. עלות זו עשויה להשתנות בהתאם לסוג הדלת שיש להחליף.

אם אתה חושב כי דלת המוסך שלך יורד בכוחות עצמו. אז אתה כנראה צריך לנסות להרים אותו לפני קורא מקצועי. אחת הדרך לעשות זאת היא על ידי לחיצה על המסילה עם מברג. אם יש לך אז ייתכן שיהיה עליך להשתמש במפתח כדי לפתוח אותו. אם אתה מוצא כי הדלת שלך בטעות ירד בזמן שאתה מחזיק משהו אז אתה צריך לנסות לשמן את המנגנונים. לאחר מכן עליך להמתין עד שהכל יתפתח כראוי לפני שתתקשר למנעולן.

סוגי נוספים של עבודה לתיקון דלת זכוכית

אם דלת המוסך שלך ניזוקה, ייתכן שיהיה עליך להתקין דלת חדשה. אם אתה חושב שהדלת הקיימת שלך היא מעבר לתיקון אז אתה צריך ליצור קשר עם מנעולן כדי לייעץ להם על הבעיה לפורץ מנעולים. במקרים מסוימים הם עשויים להיות מסוגלים להמליץ על מומחה באזור שלך. שיכול להתקין דלת חדשה בשבילך ללא תשלום. אם יש לך דלת ישנה יותר ואתה לא יכול להרשות לעצמו יש אחד חדש מותקן אז ייתכן שעדיין תוכל לתקן אותו באמצעות השיטות כי מנעולן משתמש. זה יכול להיות שווה לנסות את המסלול הזה כמו אפילו לתקן. רק את המסגרת של הדלת שלך יכול לחסוך לך כסף בטווח הארוך.

ניתן גם למצוא מדריכי באינטרנט ה מראים לך כיצד לתקן דלת זכוכית מבלי להתקשר מנעולן. אם אתה מרגיש שאתה לא יכול לבצע את המשימה הנדרשת בעצמך. אז אתה צריך ליצור קשר עם חברת מנעולן מקומית. הם יוכלו להתאים מפתח לדלת שלך יוכלו לתת לך עצות. נוספות על שמירה על הבית שלך. אם הם לא יכולים לעזור, אז הם יכולים לתת לך חלופות. ולהודיע לך על התהליך מעורב בהחלפת הדלת הקיימת שלך. החלפת דלת היא בדרך כלל לא כל כך קשה. אבל אתה צריך לוודא שאתה בטוח לעשות את זה אחרת. אתה יכול בסופו של דבר עם נזק גדול שיכול להשאיר את הנכס שלך בלתי ניתן להחזרה.

לעוד כתבות מעניינות במגזין השעון 🙂

 

פוסטים קשורים